O Nas

Zakład Odlewniczy „Modelform” Sp. z o.o świadczy szeroki zakres usług odlewniczych dla swoich klientów nieprzerwanie od 1998 roku. Zakres usług obejmuje między innymi:
usługi modelarskie, wykonanie odlewów w szerokiej gamie materiałów odlewniczych, obróbkę cieplna, obróbkę mechaniczna.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu odlewów z:

  • Żeliwo szare: 100, 150, 200 i 250.
  • Żeliwo sferoidalne: 400-15, 400-18, 500-7, 600-3 i 700
  • Staliwo węglowe nisko i wysokostopowe ( żarowytrzymałe, żaroodporne, nierdzewne, odporne na ścieranie (L20G; L30GS; L35GSM; L20HGSNM; A6; staliwo Hadfielda), konstrukcyjne)

Bogate doświadczenie w branży odlewniczej sprawia, że nasze odlewy odznaczają się najwyższą jakością.

Posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia odlewnicze potrzebne do produkcji wysokojakościowych odlewów żeliwnych i staliwnych a nasze procesy produkcyjne przeprowadzane są w warunkach które są zgodne z obowiązującymi polskimi przepisami prawnymi, międzynarodowymi normami oraz z wymaganiami naszych klientów. Spełniamy surowe normy dotyczące ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa pracy.

Jakość naszych odlewów jest rezultatem doboru najlepszych materiałów odlewniczych, dostarczanych przez renomowanych producentów z branży odlewniczej.

Głównymi odbiorcami naszych produktów są znane w kraju i zagranica firmy z branży górniczej, hutniczej, energetycznej, maszynowej oraz surowców mineralnych.

Odlewy z metali nieżelaznych, żeliwa i staliwa wykonywane są przez profesjonalistów, dla których odlewnictwo stało się nie tylko umiejętnością ale także sztuką.

 

Odlewnictwo to nie tylko nasza profesja – to nasza pasja.